Доставка

Самовивіз товару з магазинів мережі «My Apple Style»

Ви маєте можливість оформити замовлення на товар, який зацікавив Вас на нашому сайті та забрати свою покупку в найближчому магазині «My Apple Style».При оформленні замовлення оператор контакт-центру tapp.com.ua уточнює зручне для Вас місце і час приїзду за покупкою. Доставка Вашого замовлення до магазину «My Apple Style» здійснюється безкоштовно (оплата платежів, пов'язаних з доставкою товару здійснюється за рахунок Продавця).

До відділення “Нової пошти”

Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 - 3 дні Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта». Вартість доставки замовлення може відрізнятись в залежності від суми замовлення та міста доставки. В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується за повною вартістю. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і т.д.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з вини компанії.
Читайте також про умови отримання відправлень

Увага!

Терміни доставки на сайті представлені в ознайомлювальних цілях і несуть орієнтовні характер. Терміни доставки визначені з розрахунку, що замовлення оброблене в поточний момент часу. Реальні терміни доставки розраховуються в момент обробки замовлення менеджером.

Оплата

Готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару можлива в усіх магазинах мережі на території України

Оплата за безготівковим розрахунком

Оплата за безготівковим розрахунком проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми чи з картки ПриватБанк для фізичних осіб. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: Після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається. Для юридичних осіб працюємо по перерахунку тільки без відшкодування ПД

Оплата карткою в магазині

Оплата замовлення банківською картою Visa або MasterCard у магазині мережі «My Apple Style». Ви можете оплатити замовлення банківською картою Visa або MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати.

Розстрочка

Всі товари у мережі «My Apple Style» Ви можете оформити в розстрочку. Обирай зручну програму наших банків-партнерів і користуйся новим гаджетом вже сьогодні! Умови розстрочки можна переглянути на сторінці розстрочка